Prodejna a půjčovna sportovního vybavení v Třeboni

Třeboň Centrum zajišťuje prodej sportovních potřeb. V nabídce máme kola, elektrokola, koloběžky, elektrokoloběžky, dětské vozíky, inline brusle a nordic walking hole, lyže, snowboardy, běžky, lední brusle, sněžná kola a další. Zastoupeny jsou pouze kvalitní světově proslulé značky jako například Rock Machine, Fischer, Fila, Leki, Thule, Kickbike, Westige nebo Komperdell. U nás si můžete sportovní vybavení v rámci testcentra nejprve pořádně otestovat a následně si jej i výhodně zakoupit. Kupní cena je snížena o půjčovné a navíc od nás dostanete vždy nějaký dárek jako bonus.

Pokud nechcete investovat do konkrétního vybavení na dlouhou dobu, vybavení Vám jednoduše půjčíme. Provozujeme letní půjčovnu kol, elektrokol, koloběžek, elektrokoloběžek, dětských vozíků, inline bruslí a nordic walking holí a zimní půjčovnu lyží, snowboardů, běžek, ledních bruslí, sněžných kol a dalších sportovních potřeb. Jsme součástí profesionální sítě půjčoven kolem lipenské přehradní nádrže, odkud jsme také získali letité zkušenosti z oboru. V Třeboni tak nabízíme pouze kvalitní služby, samozřejmostí je rychlá a přátelská obsluha, možnost rezervace sportovního vybavení předem a pravidelný servis veškerého půjčovaného vybavení. Hosté partnerských ubytovacích zařízení mají zvýhodněnou cenu půjčovného a neplatí žádnou kauci.

Vybavení sice máte, ale není ve 100% kondici? V našem servisu zkontrolujeme, seřídíme a opravíme zjištěné závady v rámci pravidelné servisní údržby a opravíme vzniklé náhlé defekty.